Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Niezły, ale przegrany mecz w Siemiatyczach.

2:3 przegrała nasza drużyna w kolejnym ligowym meczu, z KS Wasilków, w Siemiatyczach. To siódma porażka w sezonie, czwarta na własnym boisku, po dwóch wygranych.

Pierwsza połowa należała do siemiatyczan. Nasza drużyna grała dobrze, stwarzając więcej podbramkowych sytuacji, niż przyjezdni. Efektem tej gry był ładny gol, z rzutu wolnego, zdobyty przez Kamila Zalewskiego (25 min.). Prowadzeniem 1:0 zakończyła si e pierwsza połowa. Po przerwie jednak to goście zaczęli od skuteczniejszej gry, bo już w 52 min. wyrównali. Bramka na 2:1 dla Wasilkowa padła za 10 minut (63 min.), na 3:1 w 79. Rozmiary porażki w 82 min. zmniejszył Kamil Zalewski. Mecz był rozgrywany w deszczu.

Cresovia: Krukowski - A. Kobus (88, Kurek), Moczulski, Piotrowski, Nowicki - P. Radziszewski, Błoński, Jurczuk, Malewski (66, A. Barwiejuk) - Zalewski, Badowiec (88, Weremczuk).