Partner główny

Partnerzy

Ludzie Cresovii

Nareszcie. Seria meczów bez wygranej, w tym porażek, juz za nami.

2:1 wygrała nasza drużyna w ostatnim ligowym meczu rundy jesiennej. Bramki: Daniel Barwiejuk (72 min.), Karol Olendzki (74 min.).

Do przerwy był bezbramkowy remis. Bliżsi zdobycia gola byli jednak goście. Decydująca okazała sie 70 min., kiedy to trener naszego zespołu zdecydował się na podwójną zmianę. Na boisko weszli D. Barwiejuk i Kryński. Ten pierwszy, 2 minuty później, pierwszą swoją sytuację w ofensywie zamienił na bramkę. 2 minuty później na 2:0 podwyższył Olendzki, po rajdzie lewą stroną i minięciu kilku rywali. Goście rzuculi się do ataków, ale tylko raz udało im się pokonać Karolczuka. w 90 min. wykorzystali karnego, po faulu naszego zawodnika na graczu Promienia.

Cresovia: Karolczuk – Lazarewicz, W. Moczulski, Nowicki, Olendzki – Malewski (71, D. Barwiejuk), Jurczuk (90, K. Niewiarowski), Kurek, Weremczuk (71, Kryński) – A. Barwiejuk, Gołubkiewicz (88, Iwaniuk).

Większość meczów ostatniej kolejki zostało odwołanych, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.