Pełna rehabilitacja naszej drużyny po ubiegłotygodniowej porażce w Łapach.

3:0 do przerwy. Hattrick Zalewskiego, po jednym golu Badowca i Malewskiego.

Cresovia: Kijora - Piotrowski, W. Moczulski, A. Barwiejuk, Nowicki - A. Kobus (80, Podoliński), Błoński, P. Radziszewski (40, Jurczuk), Malewski (74, Kurek) - Badowiec (64, Weremczuk), Zalewski.

Relacja:

1 min.: początek meczu,
4 min.: 1:0 dla Cresovii, Kamil Zalewski, wyśmienity początek w prestiżowym meczu, nasz napastnik szybszy od bramkarza gości, podanie Pawła Radziszewskiego,
6 min.: goście w natarciu, strzał z ok. 20 metrów, Kijora łapie,
8 min.: groźna akcja gości lewą stroną, ograny nasz obrońca, wrzutka w pole karne, nasi wybijają,
9 min.: kolejny atak bielszczan, uderzenie, Kijora odbija piłkę przed siebie, trafia ona na 5 metrze pod nogi zawodnika gości, lekki strzał po ziemi, tuż obok słupka, to setka dla gości,
12 min.: Malewski w natarciu lewą stroną, dogranie do Zalewskiego w pole karne, Zalewski uderza z półobrotu, za wysoko,
12 min: 2:0, Badowiec, pierwszy gol „Juniora" w tym sezonie, uderzył po ziemi, obok bramkarza, asysta Zalewskiego,
16 min.: 3:0, ktoś przewidywał taki początek?, znowu Zalewski, z daleka, bramkarz Osmulski nie sięgnął piłki, kibice – dlaczego nie może być tak zawsze?
20 min.: błąd Barwiejuka w obronie, rywal przejął piłkę, ale nasz obrońca wślizgiem naprawia stratę piłki,
22 min.: dalekie wybicie z naszego pola karnego, piłka trafia do Zalewskiego, zwód, kiwka i obrońca w tyle, jednak faul na Zalewski, żółta kartka dla rywala, z wolnego uderza Barwiejuk, silnie, za wysoko,
25 min.: Badowiec sam na sam z bramkarzem gości, spalony,
30 min.: akcja gości, efekt to mocne uderzenie z ponad 20 metrów, celne, świetlny refleks Kijory, nasz bramkarz odbija piłkę,
34 min.: uraz Pawła Radziszewskiego, nasz pomocnik schodzi z boiska, zamrarzacz w ruch,
36 min.: Radziszewski z powrotem na boisku,
37 min.: akcja naszego zespołu, Piotrowski – Badowiec – Malewski, obrońcy wybijają,
38 min.: po kolejnym starciu z rywalem Radziszewski nie podnosi się z murawy, po chwili utykając schodzi z boiska, rozgrzewa się Jurczuk,
40 min.: wchodzi Jurczuk, do tej pory pauzujący, też z powodu urazu,s
42 min.: wolny dla Tura, wrzutka w pole karne, odbijanka, strzał zawodnika gości, niecelny,
45 min.: koniec pierwszej połowy.

48 min.: żółta karta dla Jurczuka, nasz pomocnik fauluje w środku pola,
53 min.: żółta kartka dla Kobusa, za faul w narożniku boiska, Tur klepie na naszej połowie,
57 min.: 4:0, wyborna kontra, Malewski, podanie Zalewskiego, Malewski wyczekał bramkarza, uderzył pod poprzeczkę,
59 min.: akcja Tura, podanie do napastnika wychodzącego na czyste pole, Kijora szybszy,
61 min.: karny dla gości, za faul, Kosiński celnie strzela, w lewy róg bramki, Kijora wyczuł kierunek uderzenia, niewiele brakowało, by sięgnął piłkę, 4:1,
64 min.: zmiany, za Badowca wchodzi Weremczuk, małe przetasowanie w zestawieniu, Weremczuk na lewe skrzydło, Malewski do ataku, również zmiana w zespole gości,
65 min.: wrzutka Weremczuka w pole karne, Zalewski próbuje uderzyć z półobrotu, nie trafia w piłkę,
66 min.: akcja bielskiej drużyny, dośrodkowanie w pole karne, Kijora odbija,
67 min. bramka dla Tura, 4:2, trafia Grygoruk, szybka akcja gości, klepali i rozklepali naszych,
70 min.: kolejna szybka i ładna dla oka akcja gości, uderzenie z daleka, celne, Kijora rzuca się i instynktownie odbija piłkę, było gorąco,
72 min.: jeden z punktów zwrotnych meczu, czerwona kartka dla Cara z Tura, za faul bez piłki, po starciu z Malewskim, również żółta kartka dla Malewskiego, naszej drużynie będzie grało się łatwiej?, bo goście przez ostatnie minuty cisnęli,
74 min.: Kurek zastępuje Malewskiego,
75 min.: uderzenie Jurczuka z daleka, z pierwszej piłki, podanie Zalewskiego, bramkarz Tura broni,
77 min.: jest łatwiej, kolejna akcja Cresovii, strzał Zalewskiego, Osmulski broni,
78 min.: akcja Weremczuka z Błońskim, bramkarz gości szybszy,
79 min.: kontra gości, kąśliwe uderzenie, słupek,
80 min.: wchodzi Podoliński, schodzi Adrian Kobus,
83 min.: starcie w środku pola, nerwy, emocje, ręce poszły w ruch, na szczęście niezbyt silnie, sędziowie rozdzielają grupkę, żółty kartonik dla Błońskiego i zawodnika gości,
85 min.: rajd Barwiejuka, środkiem pola, zakończony rzutem rożnym, z rogu niewiele wyszło,
89 min.: Zalewski sam na sam z bramkarzem gości, trafia w nogę interweniującego Osmulskiego,
90 min.: sędzia dolicza 4 minuty,
92 min.: groźna akcja Tura, Kijora szybszy od napastnika gości,
93 min.: 5:2, Zalewski, hattrick, długa piłka z obrony do naszego napastnika, zwód, obrońca za plecami, strzał po ziemi, piłka w siatce,
94 min.: koniec meczu, 3 punkty na koncie.